Партнерство​​​

Санки гуртом і вроздріб

Партнери і збут

Санки дитячі оптом і вроздріб від виробника – так можна в кількох словах сформулювати діяльність нашої компанії. Гуртова торгівля санками - основний спосіб організації збуту. Ми шукаємо підприємців різних рівнів, які готові з нами співпрацювати: оптові бази, дитячі магазини, інтернет-магазини, виробники України, спеціалізація яких - дитячі товари (Київ, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця та інші регіони України, а також їх роздрібний та гуртовий продаж.

Також здійснюємо роздрібний продаж своєї продукції на веб-сайті


Умови

Ми співпрацюємо з Інтернет-магазинами дитячих товарів на умовах системи "Дропшиппінг", використовуючи роздрібний прайс сайту. Низькі ціни дозволяють партнерам робити хорошу націнку.

Для гуртових покупців використовується окремий прайс, який можна завантажити за посиланням Гуртовий прайс. Гуртовою поставкою вважається партія санок у кількості 20шт. і вище. Адреса складу: м. Волочиськ, вул. Музейна, 18. Також ми самі здійснюємо доставку по Хмельницькій та Тернопільській областях об'ємом від 20 до 60 штук. Дивіться розділ Доставка и оплата