Про нас

Наша фірма "ФОП Дячук Олег Володимирович" з 2004 року займається виробництвом дитячих санок і за цей час добре зарекомендувала себе серед споживачів. Ми любимо зиму, любимо активно і весело проводити час, але більше всього любимо нашу справу, головне в якій для нас - це якість та надійність продукції. За 10 років роботи ми змогли значно покращити конструкцію наших санчат, зробили її максимально зручною та надійною, а також підібрали оптимальні співвідношення кольорів та форм. Враховуючи бажання багатьох батьків бачити перед собою дитину, ми пропонуємо ряд моделей дитячих санок з ручкою. Вона легко кріпиться і легко знімається, і при цьому санки зберігають свою компактність.

 

Матеріали

У виробництві санок використовується сталевий лист, стальна трубка, міцний зварювальний шов, полімерна фарба. Дерев'яні планки зроблені з берези і кріпляться тільки на меблевих болтах, що, з одного боку, забезпечує мійність кріплення, а з іншого - легкість заміни планки при поломці.

Купівля через сайт

На сайті Ви можете переглянути каталог продукції у розділі "Санки", а також оформити замовлення на сторінці товару. Пам'ятайте, що тут ви купуєте санки безпосередньо у виробника. Проте якщо сумніваєтесь, ми завжди раді зустрітися і продемонструвати наші сані. Виробництво і склад знаходяться за адресою: м. Волочиск, вул. Музейна, 18.